Duben 2011

Rozhodnutí

30. dubna 2011 v 19:33 | míša |  Aktuality
Tak jsem se asi rozhodla ohledně těch křečků.Možná si vyberu džungaráčka a křečka zlatého..xD
Co říkáte..????...Bojím se totiž,že by křeček syrský byl moc velký v dospělosti a nemusela mu kupovat nový domek nebo tak..:-)

Džungaráčky

30. dubna 2011 v 10:39 | míša |  Aktuality
Včera jsem psala na blog,že mi mamka dovolila 2křečky.Chtěla jsem opět džungaráčka a roboráčka.Nakonec jse se rozhodla,že si koupím dva džungaráčky,protože křečík roborovského se dá hůře ochočit,je plachý a rychlí a také je to "král" útěků.Nerada bych aby mi utekla a něco se mu stalo a také se bojím,že bych ho nezvládla.Nedá se s ním moc mazlit a je spíše na koukání.Proto si ho kupovat bohužel nebudu.Je moc roztomilý,ale na mazlní není.Proto si pořídím dva džungaráčky.
PS:Hlasujte v anketě o nejhezčí jméno pro mé nové křečky.(Sice je budu mít až déle,ale připravená být musím.).:)

Pro SB

29. dubna 2011 v 19:12 | míša |  Diplomky
Tohle je pro všechny SB...♥
Asi 2 jsem vynechala,ale jenom proto,že mě měli v SB a vymazali si mě.Já jsem si je nevymazala,ale u sebe mě nemají tak jsem je nenapsala..:-)


Jak se mají jmenovat?

29. dubna 2011 v 14:23 | míša |  Novinky
Potřebovala bych pomoc.
V předchozím článku jsem psala,že mi mamka dovolila 2křečky.Ještě je mít nebudu,ale kdyby ano,tak ať jsem připravená.Nevím si rady se jmény.
Doma jsem si napsala nějaká jména na papír,ale ne a ne se rozhodnout jaké je nejhezčí.Potřebuju dvě jména.Vybírám z rubriky se jmény pro křečky u kterých se neví jestli jsou holka nebo kluk.Takže ty jména která jsem vybrala mohu použít u holčiky nebo u chlapečka.Doma jsme hlasovali,ale stále nevím.
Připravila jsem anketu v které jsou nějaká jména(bylo jich opravdu hodně a vybrala jsem pro mě nejhezčí) a vy máte za úkol hlasovat pro njekrásnější jméno.
Možná mi to pomůže a možná si vyberu podle sebe nebo úplně jiné.
Pokud budete vědět nějaké hezké,napište ho prosím do komentářů.
Vaše Míša xD

Jaro

28. dubna 2011 v 19:34 | míša |  Ankety
Tak co..??Já ráda jsem.Mám jro ráda a letošní jaro je jedno z nejteplejších za asi 35let.

Budou 2?

28. dubna 2011 v 17:23 | míša |  Aktuality
Právě jsem se ptala mamky jestli si můžu našetřit na terárko abych si moha koupit 2křečky.Jednoho dám do mé klece a druhý by byl v teráriu.Chtěla bych Džungaráčka (zase).:-D..:A křečíka Roborovského.
Ve svém životě jsem měla 2křečky.Čikinku,která už bohužel nežije..:-(...A Vanessku,která díkybohu žije..:-)
Jsem za ní moc vděčná.Ale měla jsem je postupně.Vanessku jsem si koupila když Čikinka umřela..:-(..Měla jsem jí moc ráda.
No a teď bych se chtěla starat o dva,ale mamka je nechce v jedné kleci aby se nespářili(nevim co í na tom vadí) a já s bojím,že by se poprali a nedej bože si něco udělali.Mamka mi řekla,že asi jj a já jsem radostí bez sebe..:-D...Nevím kdy je pojedeme vybrat,ale kdo má skušenosti s křečíkem Roborovským,tak mi o něm něco napište.
Četla jsem si o něm,že je rychlí a špatně se chytá,je hodně aktivní a je s ním prostě větší práce..:-)
Poraďte jestli si ho mám kupovat nebo mám zvolit jiný druh....:-)
Ahojík

Vše je O.K

28. dubna 2011 v 13:30 | míša |  Novinky
Ahojky mí Sb..:-)
Ráda bych se omluvila za dlouhou dobu,kterou jsem tu nebyla.Blog.cz mi strašně moc chyběl a vy také.Vaše rady a komentáře jsou totiž super a proto doufám,že jste si mě vymazali.Doufám,že se vám můj blo alespoň trochu líbí a bude líbit a od teď vás ujišťuju,že jsem opět zde!
Pokud se něco podobného jako známky nevplíží do méo života nebudu muset pozastavovat..:-D
Děkuji za pochopení xD

Pozastaveno..!!!!!

4. dubna 2011 v 15:30 | míša |  Aktuality
Bohužel bude pozastaveno!!!!
Nemám čas někdy ani náladu a tak to prostě nestíhám a nezvládám.Dlouho sem tu nebyla a proto si mě asi pár mích SB vymazalo,ale neměla sem čas to sem ani napsat..:-( Je mi to líto.
Občas sem něco vložím,ale jen ve výmečných případech.Až nastane okamžik volna(asi za měsíc)..:-D...Budu sem chodit zase každý den nebo alespoň každý druhý den.
Kdo mě má v sb a ještě si mě nevymazal PROSÍM nemažte si mě!!!!!
Děkuji za pochopení a užijte si zbytek dne(dní)..:-DDDD
AHOJ!
Míša a Vanesska